מפגש ראשי רשויות

מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה, ד"ר ארז און, הזמין את ראשי הרשויות בגליל למפגש הכרות וחשיפה של תנופת העשייה והפיתוח במרכז הרפואי.

ביום רביעי 12.7.17 התקיים במרכז הרפואי פדה-פוריה מפגש ראשון אליו הוזמנו ראשי הרשויות מהאזור, לצורך הכרות וחשיפה של המחלקות והשירותים הרפואיים החדשים והמתקדמים של המרכז הרפואי.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פתח את המפגש ואמר, "אני מודה לכם על התמיכה ועל שתוף הפעולה. רציתי להציג בפניכם את העשייה שלנו, את המהפכות המרכזיות שעשינו לאחרונה , שירותים חדשים וחדשניים שאנחנו מאד גאים בהם, כמו המערך הקרדיווסקולארי אותו מוביל פרופ' אמיר, אנחנו יכולים להתגאות ולומר שאנחנו המרכז הרפואי היחיד בצפון שמבצע ניתוחי לב. שלא לדבר על פעולות מאד מורכבות אותן מבצעים רק בתי חולים בודדים בארץ. או בתחום כירורגיית הפה והלסתות שד"ר אבו אל נעאג', מנהל המחלקה הפך למובילה בצפון ובין המחלקות המובילות בארץ בכלל. תחום נוסף שמהווה נדבך מרכזי בהתפתחות שלנו, הוא תחום המחקר אותו יציג ד"ר אבי פרץ , מנהל מעבדות המחקר. אתם השותפים שלנו, ואנחנו פה כדי להציע ולהציג את היכולות והמקצועיות שלנו ".

מוטי דותן, ראש המוא"ז גליל תחתון אמר, "אני מוכרח להודות שלמדתי היום הרבה דברים חדשים, אני מלא התפעלות.." , עימאד דחלה, ראש המועצה המקומית טוראען הוסיף, "חשיפה כזו למה שאתם עושים כאן היא מאד חשובה, אנחנו גאים ביכולות של הרופאים שלנו, אמנם הצפון מפגר לעומת המרכז אבל אתם עושים הרבה כדי לסגור את הפער... חשוב שאנחנו ראשי הרשויות, ניצור מערך שתומך במה שאתם עושים..."

יוסי בן דוד, ראש העיר טבריה ציין את המרכז הרפואי כמעסיק גדול ומרכזי והוסיף, "כשאנחנו משווקים שכונות חדשות ותנופת בנייה יש משקל מאד משמעותי לאיכות החינוך ולאיכות שרותי הבריאות ...".

סגן ראש העיר נצרת עלית, אלכס גדלקין , הביא בשורה בנושא התחבורה הציבורית מנצרת עלית לביה"ח, " הבשורה החשובה היא שקיבלנו אור ירוק ממשרד התחבורה לחזק ולשפר את התחבורה הציבורית מנצרת עלית ישירות לביה"ח וזה הישג גדול! "

מ"מ ראש המועצה המקומית מג'אר, זיאד קיזל, ברך ואמר, "מה ששמענו כאן הבוקר מרשים. זה בהחלט מעלה את מפלס הגאווה שלנו".

עידן גרינבאום, ראש המוא"ז עמק הירדן סיכם, "אני מברך על הנחישות ועל התוצאות המרשימות שהוצגו בפנינו היום. המשימה שלנו יחד עם המרכז הרפואי היא להעביר לתושבים את המידע על כל השירותים המקצועיים החדשים שנפתחו כאן ".