תרומת ביה"ס לבלט אניעם להקמת טיפול נמרץ ילדים

הכנסות מופע המחול המיוחד של תלמידות ביה"ס לבלט אניעם, נתרמו למען הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

למעלה מ150 אורחים הגיעו ביום חמישי 29.6.17 לאולם המופעים בכפר נהר הירדן שם התקיים מופע בלט מיוחד של ביה"ס לבלט אניעם, למען הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

כ9,000 ₪ גויסו במופע שכלל 34 קטעי מחול קלאסיים בהשתתפות 14 תלמידות ביה"ס המוכשרות בגילאים 5-15 .

את האירוע יזמו סבטלנה רבר, מנהלת ביה"ס לבלט אניעם ואלכסנדרה ז'וראט , רוקחת בכירה במרכז הרפואי פדה- פוריה, סבטלנה פתחה ואמרה " אני רוצה להודות לביה״ח פוריה,ולעמותת ידידי ביה"ח פוריה, תודה אינסופית, על ההזדמנות יקרת הערך שהעניקו לנו שמזכה אותנו במתנות שאפילו אי אפשר להעריך. המופע היה מאד מרגש, התחלנו הערב מסורת של מופעי התרמה למען ביה״ח שלנו . אין דרך נפלאה מזו להעצים תלמידים ולהטמיע בהם ערכים חינוכיים כה חשובים.״

ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי ברך והודה מעומק הלב לסבטלנה רבר, להורים ולתלמידות על השילוב המנצח של תרבות ותרומה לקהילה ועל המחויבות והמעורבות של מנהלת ביה"ס והתלמידות למען הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים, "אנחנו חייבים לפעול לחיזוק מערך רפואת הילדים במרכז הרפואי, על ידי הקמת יחידה לטיפול נמרץ ילדים. ילדים שמגיעים למיון או מאושפזים במחלקה, וזקוקים להשגחה רפואית מיוחדת או לטיפולים מתקדמים, לא יכולים לקבל כאן טיפול ומועברים למרכזים רפואיים אחרים. עקב כך, נפגעת יכולת המרכז הרפואי לתת לילדנו טיפול רפואי כולל, והמצב יוצר קושי ואי נוחות גדולה לילדים המטופלים ולמשפחותיהם".

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה, "המופע היה מקצועי ומרהיב, התרגשנו מאד מהיוזמה והנכונות של התלמידות הצעירות להתנדב ולתרום מופע למען ביה"ח ולא פחות מההיענות של המשפחות והציבור באזור לרכוש כרטיסים ולהגיע למופע . אני מבקשת להודות ליובל חלמיש ולהנהלת כפר נהר הירדן, שנענו בשמחה לבקשתנו וכך זכינו לקיים את המופע באולם המופעים בכפר היפהפה " .