טקס סטאז'ר מצטיין

בטקס חגיגי הוענקו תעודות הצטיינות לשניים מבין הסטאז'רים אשר סיימו את שנת הסטאז' שלהם במרכז הרפואי : מורן אבני-משכית ופדיל אל ח'טיב .

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה יחד עם האחראית על הסטאז' ד"ר דלית בן עמי , נפגשו ביום שני 26.6.17 עם הסטאז'רים של המרכז הרפואי -הרופאים אשר מסיימים בימים אלה את שנת ההתנסות שלהם . במפגש החגיגי אמר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, "הסטאז' הוא תחילתו של פרק חשוב, חיוני ומרתק, בהכשרה המקצועית שלכם כרופאים. המחויבות שלנו כמרכז רפואי היא להעניק לכם את הסטאז' הכי טוב שאנחנו יכולים לתת. אנו מקווים שתרמנו את חלקנו בהכשרה ובחינוך שלכם כרופאים גם בהיבט המקצועי אבל גם באנושיות ובאמפטיה כלפי המטופל. שני דברים אלה חייבים ללכת ביחד. אנירוצהלברך את הסטאז'רים המצטיינים ולהגיד לכם - תודה!".
ד"ר און אף ברך את ד"ר בן עמי, אשר נכנסה לאחרונה לתפקיד האחראית על הסטאז'.

ד"ר מאיר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי הוסיף, "אין ספק שהיותכם סטאז'רים מצטיינים מעידה שההשקעה שלכם בלימודים ובעבודה במחלקות מתגמלת ".

צוות ההנהלההעניק תעודות הצטיינות ושי לשני הסטאז'רים שנבחרו כמצטיינים :

מורן אבני משכית ופדיל אל חטיב . מורן אבני- משכית אמרה, "בחרתי בפדה- פוריהושמחתי לראות שהבחירה שלי היתה נכונה , נהניתי מכל היתרונות שיש לביה"ח להציע, הרצון ללמד, אוזן קשבת והרבה אכפתיות כלפי הסטאז'רים , תמיד יש למי לפנות... אני יודעת שזה לא ככה בבי"ח אחרים ולכן זה לא מובן מאליו...". פדיל אל חטיב הוסיף, "הסטאז' היה ברמה מאד גבוהה, הרגשנו שסומכים עלינו, שאנחנו לומדים הרבהומאד נהניתי".