רוקדות למען הילדים

מנהלת ביה"ס לבלט אניעם, בקצרין, יזמה וארגנה מופע מיוחד לגיוס משאבים למען הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

״הרעיון להפוך מופע שלנו למופע התרמה היה בגדר חלום מבחינתי" סיפרה בהתרגשות סבטלנה רבר, מנהלת ביה"ס לבלט אניעם בקצרין. סבטלנה יחד עם אלכסנדרה ז'וראט , רוקחת בכירה במרכז הרפואי פדה- פוריה העלו את היוזמה לקיים מופע חגיגי במיוחד ולתרום את הכנסות המופע למען הקמת יחידת טיפול נמרץ לילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה.

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה הוסיפה, "אנחנו נרגשים מהיוזמה והנכונות של התלמידות הצעירות להתנדב ולתרום מופע למען הילדים. אני מקווה שהקהילה תתגייס ותגיע למופע המרהיב שיתקיים בכפר נהר הירדן . זה המקום להודות שוב להנהלת כפר נהר הירדן, שנענו בשמחה לבקשה ואפשרו לקיים את המופע באולם המופעים בכפר" .

בימים אלה מתקיימות חזרות קדחתניות לקראת המופע הייחודי שיכלול מגוון קטעי בלט קלאסי . התלבושות המיוחדות נתפרות בחו"ל במיוחד עבור המופע. "אני רואה במופע התרמה שנעשה דווקא על ידי ילדים ערך חינוכי מאוד חשוב, שנותן לכל תלמידה שתי מתנות יקרות ערך: ההעצמה של התלמיד, שבאמצעותהאמנות שלו הוא, עוד בהיותו ילד, מסוגל להשפיע על העולם שסביבו .השנייה היא העצמת הקבוצה והקניית תחושה של ערך ושוויון לכל תלמיד בקבוצה, שכן רק כקבוצה אנו מסוגלים להרים כזה פרויקט וממש להשפיע...חשוב לי מאוד שמעשים כאלהיבנו את הדימוי העצמי של תלמידותיי ולא גביעים ומדליות".

וסבטלנה מציינת לסיכום, " אני רוצה להודות לביה״ח פוריה,תודה אינסופית, על ההזדמנות יקרת הערך שהעניקו לנו שמזכה אותנו במתנות שאפילו אי אפשר להעריך. כשסיפרתי על הרעיון לתלמידות - ממש בכיתי בעצמי מרוב התרגשות וגם לתלמידות היו דמעות בעיניים. אני מאוד מקווה שעניין מופעי ההתרמה לביה״ח יהפוך ממש למסורת, כי אין דרך נפלאה מזו להעצים תלמידים ולהטמיע בהם ערכים חינוכיים כה חשובים.״

המופע יתקיים ב29.6.17 , בשעה 19:00 , כרטיסים בעלות של 50 ₪, ניתן לרכוש דרך ביה"ס למחול אניעם (0549250409) או באמצעות עמותת ידידי ביה"ח פוריה (0532752155) .