בי"ס רעות תורם למכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה-פוריה

נציגי מועצת התלמידים והנהלת בי"ס היסודי רעות (טבריה) תרמו סכום מרשים של 10,000 ₪ למען מטופלי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה

זו השנה הרביעיתשקהילת בי"ס רעות בטבריה מתגייסת להפקת יריד שבועותשהכנסותיו מוקדשות למען המטופלים חולי סרטן שבמכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה. ביום חמישי15.6.17הגיעו סגנית המנהל, כוכבה אחיטוב,מאור אליהו הרכזת החברתית ונציגי התלמידים למכון האונקולוגי והעניקו לד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי ולד"ר סוהיל נסראללה, מנהל המכון האונקולוגי, את הכנסות האירוע המוצלח
בסך 10,000 ₪ .

כוכבה אחיטוב ברכה את צוות המרכז הרפואי ואמרה, "ההתגייסות שלנו היא מכל הלב, כל התלמידים, דרך המורים וההנהלה ועד ההורים . במהלך השנה גם אנחנו נתרמים מהפעילות והעשייה המשותפת , הנתינה היא הדדית ".

ד"ר ארז און הודה לתלמידים ולהנהלת ביה"ס רעות ואמר, "יצרתם מסורת נפלאה שרק הולכת ומתעצמת, רוח הנתינה שלכם סוחפת איתה את הקהילה כולה וזה מעצים ומחזק גם אותנו. אנחנו כאן בשבילכם, בשביל הקהילה שלנו נמשיך לפעול יחד כדי לשפר ולהשתפר למען המטופלים".

ד"ר סוהיל הודה לתלמידיםבהתרגשות ואמר "מאד מרגש אותנו הרצון של התלמידים לסייע ולתרום.אנו נעשה שימוש בתרומה החשובה הזו לרווחתם של המטופלים שלנו במכון האונקולוגי".

מקסין כהן, האחות האחראית במכון הוסיפה, "אני מגיעה ליריד מדי שנה ונהנית לראות את ההתגייסות של הילדים וכל המשפחה איתם, הורים, סבים וסבתות , זה מחמם את הלב".