מפגש ממונות מעמד האישה בנציבות שירות המדינה

המרכז הרפואי פדה- פוריה ארח את המפגש המסכם של קורס נציבות שירות המדינה לממונות על מעמד האישה והשוויון המגדרי.

אורה זילברמן, הממונה על השוויון המגדרי במרכז הרפואי פדה- פוריה ארחה ביום רביעי 10.5.17 את המפגש המסכם של קורס הממונות למעמד האישה ונפגעות תקיפה מינית בנציבות שירות המדינה.

אורה זילברמן ציינה בפתח המפגש החגיגי, " במשך שנה קיבלנו כלים ותכנים שיעזרו ליישם את המשימות הרבות שניתנו לנו ע"י הנציבות. אני מברכת על קיום המפגש הזה במרכז הרפואי פדה- פוריה, מאחר וזו הזדמנות עבורנו להציג את ביה"ח ואת היקף העשייה והפיתוח שנעשה פה בשנים האחרונות "

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי ברך את המשתתפות וציין, "זו זכות גדולה עבורנו לארח פורום כה משמעותי של נשים בכירות מליבת העשייה של המגזר הציבורי בישראל. התפקיד שלכן הוא מורכב וקשה וחלק ניכר הוא ביצירת השינוי תרבותי ותודעתי בתוך הארגון. וכנראה שזה לא מקרה שהמשתתפות במפגש הזה כולן נשים, עוד לא הגענו למקום שבו הפער המגדרי לא יהיה נושא בבחירה לתפקידים או ברמת השכר ..."

עו"ד הלן מלכה- זאבי, מנהלת הסיעוד הוסיפה, "יש עדיין עוד הרבה עבודה לעשות והתפקיד שלכן שנוצר וגובש בשנה האחרונה עדיין לא ברור ולא מעוצב , גם לנו בהנהלה זה עדיין לא ברור . ולכן יש תפקיד לגבש מציאות חדשה ואחרת ובזכות העשייה שלכן אנחנו נצעד קדימה".

לאחר מפגש הפתיחה סיירו האורחות במרכז טנ"א לטיפול בנפגעי אלימות מינית שם שמעו סקירה מד"ר נסיה לנג על הפעילות של המרכז בסיוע לילדים ונוער נפגעי אלימות מינית.