טקס ידיעות אחרונות ופרס העובד המצטיין לד"ר אבי פרץ

בטקס "העובד המצטיין" ע"ש נח מוזס, במעמד נשיא המדינה, רובי ריבלין, הוענק לד"ר אבי פרץ, מנהל מכון המחקר והמעבדה למיקרוביולוגיה, במרכז הרפואי פדה- פוריה, פרס עובד מצטיין כנציג משרד הבריאות ונציבות שירות המדינה.

בטקס חגיגי ומרשים במעמד נשיא המדינה, רובי ריבלין,הוענק לד"ר אבי פרץ, פרס העובד המצטיין כנבחר מבין כל מצטייני נציבות שירות המדינה.

בטקס המיוחד שהתקיים ביום חמישי 20.4.17 בבניני האומה בירושלים ברך מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און את ד"ר פרץ , "אות המצוינות ניתן לד"ר פרץ, על פועלו הרב והשאיפה למצוינות, במרכז הרפואי, בפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן בגליל ובעיקר הודות לפעילותו בקהילה ומעורבותו הפעילה בקידום הנוער בטבריה והסביבה. הפרס מגיע לו אישית על הצטיינותו. הכבוד והגאווה הם גם לנו, עובדי המרכז הרפואי כולם".

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי הוסיף," בחירתו של ד"ר פרץ, עובד המרכז הרפואי פדה- פוריה לקבלת הפרס וכמייצג אתמערכת הבריאות כולה, היא אות להכרה והוקרה לאיכות העובדים שלנו, מצוינותם ותרומתם החשובה לקידום השירות הציבורי בכלל והמרכז הרפואי בפרט".

ד"ר אבי פרץ סיכם ואמר, "זה כבוד גדול עבורי לייצג את נציבות שירות המדינה, משרד הבריאות והמרכז הרפואי פדה- פוריה בפרט. הפרס הוא הוכחה נוספת למצוינות של המרכז הרפואי אשר מטפח את ההון האנושי בארגון לצד קידום השירות הרפואי לציבור באזור".