שני זוכים מהמרכז הרפואי בפרס דניאלי!

לראשונה, שני זוכים מעובדי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה- פוריה, בפרס קרן דניאלי. ד"ר שי יגנה ואוסנת אבנעים קיבלו את הפרס בטקס מרשים ומכובד במעמד נשיא המדינה, רובי ריבלין.

בטקס מרשים ומרגש שהתקיים ב 19.4.17 בבית הנשיא, קיבלו ד"ר שי יגנה, המטולוג מהמכון האונקולוגי ואוסנת אבנעים המזכירה הרפואית במכון את 'פרס דניאלי - רפואה עם לב' לשנת 2017. זו פעם ראשונה שעובדי המרכז הרפואי זוכים בפרס המכובד ולראשונה הוענק הפרס למזכירה רפואית.

הפרס, המוענק זו השנה השנייה ברציפות, הינו יוזמה של 'קרן דניאלי', לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל, מתנדבת צעירה במחלקה האונקולוגית בבית החולים שניידר, שנהרגה לפני כשנתיים בתאונת דרכים, בשובה מהתנדבות, והיא בת 20. הקרן והפרס על שמה של דניאלי ז"ל הוקמו על ידי אביה, מוטי זוננפלד, כדי להנציח את זכרה ולהמשיך את מורשתה.

הזוכים ב'פרס דניאלי - רפואה עם לב' נבחרו באמצעות המלצות שהתקבלו מכ-5,000 מטופלים במחלקות האונקולוגיות למבוגרים מכל הארץ ובני משפחותיהם.

ד"ר שי יגנה , השתתף בפתיחת מכון ההמטולוגיה במרכז הרפואי והרחיב את השירותים ההמטולוגים לאשפוז יום עם טיפולים אונקולוגים. כיום מטופלים במקום גם חולים בלימפומה, מיאלומה ולוקמיה. כמו כן, מנחה ד"ר יגנה במכון ההמטולוגיה סטודנטים מן הפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן בגליל . ד"ר יגנה מדבר על מתן יחס אישי לכל " שאיפתי היא להרחיב את שירות ההמטואונקולוגיה ולשכלל את מעבדות ההמטולוגיה על מנת שהמטופליםיקבלו במרכז הרפואי את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר. פרס דניאלי מעודד מוטיבציה בקרב הצוות. פרס זה מתגמל על נתינה אמיתית מכל הלב".

אסנת אבנעים משמשתמאז שנת 2006 כמזכירה ראשית במכון האונקולוגי וכן מתאמת מחקרים קליניים.בפברואר האחרון, חנכה אסנת פרויקט מיוחד של עיצוב הבובות עליהן מונחות פיאות עבור המטופלות. הפרויקט התבצע בשיתוף תלמידות אולפנית טבריה, במטרהלהקל על ההתמודדות הטראומטית של אובדן השיער. "אני נרגשת מאוד מהזכייה בפרס דניאלי, ושמחה שהחולים היו אלו שבחרו בי. אני ברת מזל, על עצם היותי חלק מלווה. הנתינה שלי היא מתנה עבורי. אני חושבת שהזכייה בפרס מוסיפה אתגר ומוטיבציה, ומודה מקרב לב ל'קרן דניאלי' על פועלה המופלא".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי אמר בטקס, "אין כבוד גדול מזה. אשרינו שאלה הם העובדים שלנו. אנו גאים על כך ששניים מעובדי המכון האונקולוגי נבחרו על ידי מאות מטופלים לאות הוקרה והערכה על הטיפול האנושי החם והמסור, ההשקעה והמקצועיות. אלה הם הערכים אשר מייצגים ומובילים את המרכז הרפואי פדה- פוריה".