ביקור בתערוכת הציורים של הסטודנטים מכשורי חיים

מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און ביקר והתרשם מתערוכת הציורים הייחודית – ארט ברוט, מעבודותיהם של הסטודנטים ממכללת כישורי חיים.

במסגרת שתוף הפעולה והקשר החם של צוות המרכז הרפואי פדה- פוריה עם מכללת כישורי חיים, הגיע מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און, לביקור בתערוכת "ארט ברוט" הייחודית של הסטודנטים ממכללת כישורי חיים. התערוכה מוצגת בימים אלהבמלון 'דונה גרציה' בטבריה. ירדנה אמסלם, היוזמת והמייסדת של מכללת כישורי חיים, סיפרה,
"הסטודנטים שלנו לא מקבלים הדרכה מה לצייר ואיך, זו רוח הארט ברוט- נותנים להם חומרי גלם וכל אחד ניגש ויוצר לפי מה שהוא מרגיש... זו אומנות מחוספסת, בתולית וזה סוד הייחודיות והקסם שבדבר".

בתערוכה מוצגים מגוון ציורים ועבודות של הסטודנטים ממכללת כישורי חיים. המכללה הממוקמת בקיבוץ אשדות יעקב מאוחד,מעניקה הזדמנות ללימודי המשך לצעירים עם צרכים מיוחדים, בני 21 ומעלה, לאחר סיום לימודיהם במערכת החינוך המיוחד. ומהווה מסגרת לצעירים בעלי מוגבלויות הרוכשים כאן מיומנויות מקצועיות ואמנותיות, כמו גם המשך לימודים גבוהים.

מיה צבן, הממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי ציינה כי "במסגרת הקשר החם והמיוחד שלנו עם מכללת כשורי חיים, זו השנה השלישית שבה מגיעים סטודנטים מהמכללה ליום בשבוע של התנדבות וסיוע לצוות במחלקות : קרדיולוגית, פנימית ב' ואספקה סטרילית. הסטודנטים הפכו לחלק בלתי נפרד מהצוות שלנו והחיבור שנוצר נותן סיפוק רב להם ולנו" .