עצרת הזדהות- לזכר טובה קררו ז"ל

עשרות עובדי המרכז הרפואי פדה- פוריה השתתפו בעצרת הזדהות לזכרה של האחות טובה קררו, אשר נרצחה אתמול באכזריות בעת ביצוע עבודתה במרפאה.

עשרות מעובדי המרכז הרפואי הגיעו ,ביום רביעי 15.3.17 לאודיטוריום המרכז הרפואי פדה- פוריה שם קיימה הנהלת המרכז הרפואי בשיתוף עם ועדי העובדים, עצרת הזדהות לזכרה של האחות טובה קררו ז"ל.

העצרת נפתחה בדקה דומיה לזכר האחות והעמיתה, אשר נרצחה באכזריות בעת ביצוע עבודתה במרפאה הקהילתית בחולון. ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פתח ואמר, "אין אפשרות להביע את הזעזוע במלים ולכן הבענו את הזעזוע והכאב בשתיקה. שתיקה שתזעק ותביע את שאט הנפש שלנו מאירועים כאלה" .

הלן מלכה-זאבי, מנהלת הסיעוד הוסיפה , "עלינו לעצור את שגרת היום ולזעוק את כאבנו וגם לדבר על הפחד והחשש שזה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, בכל שעה ובכל מקום שנותן שירות רפואי וסיעוד למטופלים...לא נוכל בשום אופן להשלים עם מקרי אלימות כנגד אחיות או כלל אנשי הסגל הרפואי, כאן או בכל מקום אחר במדינה"

שמעון סבח המנהל האדמינסטרטיבי ציין, "נחצה כאן סף שאי אפשר להוריד אותו יותר... אף אחד מאתנו עובדי הציבור, אינו מעלה בדעתו שיצא בבוקר לעבודה ולא יחזור הביתה..."

בהמשך קראו אנדרי ארשינוב , נציג ועד האחים והאחיות, ד"ר וייספאפיר , נציג ועד הרופאים ורחמים חמוס, יו"ר ועד עובדי מנהל ומשק, להגן על הצוותים הרפואיים ולהוקיע מעל כל במה את התרבות האלימה שהפכה לנורמה בחברה הישראלית.