ביקור משלחת רופאים מארה"ב

משלחת של 40 רופאים מחטיבת הרופאים של ארגון הבונדס בארה"ב הגיעה לביקור במרכז הרפואי פדה- פוריה ומפגש עם צוות הרופאים בביה"ח.

משלחת של 40 רופאים מחטיבת רופאים של ארגון הבונדס בארה"ב :
ISRAEL BONDS MAIMONIDES MEDICAL DELEGATION
הגיעה ביום שני 6.3.17 לביקור ראשון במרכז הרפואי פדה- פוריה.

לדברי ד"ר אורי כהן, מנכ"ל בונדס ישראל, " משלחת הרופאים מגיעה לביקור בישראל אחת לשנתיים. חלק מהרופאים המשתתפים במשלחת פעילים כמתנדבים וגם חברים בהנהלה ובחבר הנאמנים של הארגון מעבר להיותם משקיעים באג"ח של המדינה באמצעות הבונדס... בביקורים קודמים בקרנו במרכזים הרפואיים במערב הגליל ובפקולטה לרפואה בצפת ורצינו שחברי המשלחת יכירו גם את המרכז הרפואי פדה- פוריה".

לאחר מפגש פתיחה בו הציג מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און, את המרכז הרפואי פדה- פוריה ואת הפעילות האינטנסיבית שמתבצעת בשנים האחרונות לפיתוח ביה"ח והוספת שירותים רפואיים חדשים. יצאו חברי המשלחת לסיור במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה ) ובביה"ח התת קרקעי הממוגן.

ד"ר אנדריו הוטר, יו"ר המשלחת ואורטופד מניו ג'רסי אמר לאחר הסיור, "מאד התרשמתי מהיעילות, המחלקה לרפואה דחופה מאד מאורגנת ומצוידת היטב. התענינו לשמוע על הטיפול בפצועים הסורים, הציבור בארה"ב לא שומע על הפעילות ההומניטארית המרשימה כל כך של מדינת ישראל ובתי החולים בצפון למען הפצועים מסוריה, אנחנו ניקח איתנו את המסר הזה הביתה...התרשמנו מאד, ניכר שיש רפואה מצוינת גם אם מדובר בבי"ח שמרוחק ממרכז הארץ".

בחלקו השני של הביקור התחלקו האורחים לקבוצות ונפגשו עם מנהלי המחלקות - הקולגות שלהם בפדה-פוריה ואף סיירו במחלקות השונות .