סיור במרלו"ג טבע

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה הגיעה לביקור במרכז הלוגיסטי של חברת טבע

חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה הגיעו ביום ראשון, 5.2.17 לביקור במרכז הלוגיסטי של חברת טבע, באזור התעשיה שוהם . לאחר שנפגשו עם ענבל קינמון מנהלת הקשר המסחרי עם המרכז הרפואי הם שמעו סקירה על חברת טבע מפי חיליק אבקסיס , מנהל יחידת קשרי המסחר ובהמשך הרצאה על חידושים וחדשנות מפי יוסי אופק מנהל יחידת פארמה חדשנות רפואית .

ד"ר ארז און הציג את המרכז הרפואי וציין, "בשנים האחרונות הצלחנו לייצב ולמצב את המרכז הרפואי תוך מתן דגש לאיכות, מצוינות , אקדמיה ומחקר. פדה- פוריה הוא לא בי"ח גדול וזה יתרון בשל היכולת שלנו להניע תהליכים וליצור שיתופי פעולה, לקדם יוזמה וחדשנות. לעיתים קרובותאנחנו משתתפים בפיילוטים של מערכות מתקדמות וטכנולוגיותחדשות. נשמח לשיתופי פעולה עם טבע " .

בחלק השני של הביקור סיירצוות המרכז הרפואי במרלו"ג שנבנה לפני כשלוש שנים והוא המרכז הלוגיסטי הגדול ביותר בתחום הפרמצבטיקה במזרח התיכון.

אלי סרויה, מנהל קשרי לקוחות סל"א אשר הוביל את הסיור במרלו"ג ציין, "מדובר במתקן שמתנשא לגובה של 42 מ', אורך בניין 400 מ' אשר מנוטר 24 שעות ביממה, המרלו"ג האוטומטי מסוגל לאחסן עד 120,000 משטחים...אנחנו נותנים מענה סביב השעון לבתי חולים, קופות חולים, בתי מרקחת".