טקס סטאז'ר מצטיין

בטקס חגיגי העניקו מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה, ד"ר און והאחראי על הסטאז' ד"ר איתן בן ציון , תעודות הצטיינות לשניים מבין הסטאז'רים אשר סיימו את שנת הסטאז' שלהם במרכז הרפואי.

הנהלת המרכז הרפואי פדה- פוריה יחד עם האחראי על הסטאז' ד"ר איתן בן ציון, נפגשו ביום שני 30.1.17 עם שתי קבוצות הסטאז'רים של המרכז הרפואי פדה- פוריה, הרופאים אשר מסיימים בימים אלה את שנת ההתנסות שלהם וקבוצת הרופאים החדשה אשר מתחילים כעת את שנת הסטאז'.

במפגש החגיגי אמר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי, "הסטאז' הוא תחילתו של פרק חשוב, חיוני ומרתק, בהכשרה המקצועית שלכם כרופאים. המחויבות שלנו כמרכז רפואי היא להעניק לכם את הסטאז' הכי טוב שאנחנו יכולים לתת. אנו מקווים שתרמנו את חלקנו בהכשרה ובחינוך שלכם כרופאים גם בהיבט המקצועי אבל גם באנושיות ובאמפטיה כלפי המטופל. שני דברים אלה חייבים ללכת ביחד".

ד"ר איתן בן ציון, אשר אחראי על הסטאז' במרכז הרפואי ומלווה את הרופאים הצעירים מזה שנים באופן אישי וקרוב הוסיף, "אנחנו רוצים להגיד לכם תודה ומקוים שהשארנו לכם מזכרת להמשך החיים. כולכם מצטיינים , יש שניים שבלטו מעבר לכולם, אך התודה וההערכה שלנו היא לכולכם. אני גם מאחל הצלחה רבה לקבוצת הסטאז'רים שמתחילים עכשיו את הסטאז' ומצטרפים למשפחת פדה- פוריה ".

ד"ר איתן וד"ר און העניקו תעודות הצטיינות ושי לשני הסטאז'רים שנבחרו כמצטיינים :

אוראל גוברין וחלאיילה לואי .

אוראל גוברין אמר לאחר קבלת התעודה, "אני מאד מתרגש! הסטאז' כאן מעולה. לאורך כל הדרך התייחסו אלינו נהדר, כולם דאגו לשלומי ודאגו ללמד אותי את כל מה שניתן... מהיום הראשון התייחסו אלי כרופא מן המניין... היום לא הייתי מחליף את הסטאז' הזה באף בית חולים אחר".