דור העתיד ברפואה

מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און נפגש עם בנות מגמת הרפואה באולפנית טבריה. מגמת הרפואה אותה מוביל ד"ר אבי פרץ, היא בין המובילות בהישגי הבגרות ברפואה בארץ.

מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה, ד"ר ארז און, נפגש ביום חמישי 2.2.17 עם מנהלת אולפנית טבריה, ברכה תור ועם בנות כתה יא' במגמת הרפואה בביה"ס . את המגמה מוביל מזה שבע שנים, ד"ר אבי פרץ, מנהל מעבדות המחקר במרכז הרפואי , יחד עם ד"ר שרה יצחק.

במפגש שמע ד"ר און מהתלמידות על התרשמותן מלימודי הרפואה , נויה לוי ציינה, "למרות שהמערכת שלנו מאד עמוסה , אנחנו לומדות רפואה כי זה מאד מעניין אותנו גם אם לא כל היחידות הןלבגרות. אנחנו מגיעות למרכז הרפואי פדה- פוריה , מכניסים אותנו לראות צנתורי לב או ניתוחי קטרקט לדוגמא, וזה מרתק, עד כדי כך שאנחנו לא רוצות ללכת...".

ירדן מרגולין הוסיפה, "אני רוצה להמשיך בתחום הרפואה , מצד אחד יש לך אפשרות לעשות משהו שמעניין אותך ומצד שני יש לך הזדמנות לעזור לאנשים, זה סיפוק אדיר"

ד"ר אבי פרץ ציין כי הלימודים במגמת הרפואה הם מעמיקים וכוללים הגשת עבודת
גמר , פרויקט שבמהלכו כל תלמידה מלווה מטופל במשך חצי שנה, לומדת להכיר את המטופל ולומדת על המחלה שלו. "אנחנו גאים להיות בין המגמות המובילותבהישגי הבגרויות ברפואה בבתי הספר התיכוניים בארץ. זו זכות גדולה עבורנו לגדל את דור העתיד של הרפואה בישראל ".

בהמשך העניקו התלמידות לד"ר און כ2,100 ₪ תרומה שהן אספו מהתלמידות וממורות האולפנית למען הקמת היחידה לטיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי.ד"ר און אמר לסיכום, "באתי להכיר אתכן ולהגיד תודה ! לכן, לד"ר אבי פרץ שמלווה את התוכנית הזו במחויבות ואהבה גדולה ולהנהלת האולפנית . אנחנו נרגשים מההתגייסות שלכן למען היחידה לטיפול נמרץ ילדים ומעבר לכך אנחנו במרכז הרפואי פדה- פוריה גאים על השותפות הזו עם אולפנית טבריה ".