מנהל המרכז הרפואי מציג תוכנית עבודה לשנת 2017

במפגש השנתי בהשתתפות מנהלי המחלקות ואחיות אחראיות סיכם ד"ר ארז און את הישגי השנה שחלפה והציג היעדים ל2017 ובראשם : שיפור השירות, פתוח ובנייה, והוספת שירותים רפואיים חדשים.

במפגש מיוחד שהתקיים בכפר נהר הירדן, ביום ראשון22.1.17 הציג מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה, ד"ר ארז און, בפני מנהלי המחלקות והאחיות האחראיות את תוכנית העבודה והיעדים של המרכז הרפואי לשנת 2017 .

ד"ר און פתח בהצגת הישגי השנה הקודמת "בהשוואה לשנים 2015 , 2016 עלינו בהיקף ימי האשפוז, מספר הניתוחים וגם במספר הלידות, פתחנו שורה של שירותים חדישים ומאד נחוצים: כירורגית כלי דם, ראומטולוגיה, קרדיולוגיה ילדים, דרמטולוגיה.יחידת MRI החדשה נותנת מענה לכל תושבי האזור, בוצעו למעלה מ 2,500בדיקות וזמן ההמתנה לבדיקה עומד על ימים ספורים בלבד. הפגייה שלנו זכתה פעם שנייה במקום ראשון מקרב כל בתי החולים בארץ וזה הישג מרשים המעיד על ההשקעה הרבה. ארבע מעבדות המחקר פעילות ואנו ממשיכים במלוא המרץ כדי לדרבן ולקדם את תחום המחקר בביה"ח. חשוב להדגיש את מכשיר הסי.טי החדש והמתקדם ואת התקציבים המשמעותיים שהשקענו השנה בשדרוג הציוד הרפואי."

תוכנית העבודה ל2017 כוללת יעדים מרכזיים כמו שיפור השירות, בדגש על שיפור השירות במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה) ושיפור השירות במרפאות חוץ. יעד נוסף הוא חיזוק והרחבת השירותים הרפואיים"יעד מרכזי שלנו הוא שירות, שירות ושוב שירות, לנגד עיננו צריכים לעמוד כל הזמן המטופל ובני משפחתו".

לסיכום אמר ד"ר און , "שנת 2016 היתה שנה של עשייה מרשימה והישגים נכבדים עבור המרכז הרפואי שלנו,בפתחה של 2017 השאיפה היא להמשיך במלוא התנופה לקידום ופיתוח המרכז הרפואי, כדי שנוכל לעמוד במשימה שלנו והיא להעניק לתושבי האזור מענה רפואי טוב יותר ".

בחלקו השני של המפגש הציג יובל חלמיש, מנכ"ל כפר נהר הירדן את כפר הנופשהייחודי, המיועד לילדים המתמודדים עם מחלות כרוניות, גנטיות או מחלות מסכנות חיים, ולילדים עם צרכים מיוחדים. במסגרת הנופש עוברים הילדים מגוון פעילויות ואטרקציות. יובל חלמיש ברך על שתוף הפעולה היום יומי והמוצלח עם המרכז הרפואי. בהמשך סיירו המנהלים והאחיות האחראיות בכפר ושמעו על הפעילות ההתנדבותית הנרחבת במקום.