סבתא רחל חוגגת 90

רחל טואר, חוגגת 90 ! לכבוד יום הולדתה הגיעה סבתא רחל למחלקת הילדים, במרכז הרפואי פדה-פוריה ותרמה לארון המתנות, ארגז של כדורים, בעלי חיים ובובות ססגוניות הכל מעשה ידיה !

רחל טואר או בכינוייה המוכר, סבתא רחל , חוגגת יום הולדת 90 ! לכבוד יום הולדתה הגיעה סבתא רחל , למחלקת הילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה והביאה עימה ארגז עמוס במתנות עבור הילדים. זו שנה שנייה שרחל מביאה מתנות לארון המתנות. את הבובות והחיות מלבד ומצמר היא מכינה במו ידיה ובכישרון רב.

רחל, אחות במקצועה עברה לפוריה עליתלפני כחמש שנים כדי לגור עם בנה. במשך שנים עבדה כאחות בבי"ס היסודי ביאליק בתל אביב. לדבריה, החליטה לבחור במקצוע זה לאחר הכרות קרובה עם שתי אחיותיו של ד"ר ברוך פדה (שהיה מנהל בית החולים בשנים 1974-1976) " ד"ר פדה היה בשבילי כמו משפחה, שתי אחיותיו היו אחיות במקצוען . היה לי קשר קרוב מאד עם דבורה אחותו, שהיתה מודל עבורי , רציתי להיות כמוה".

סבתארחל הגיעה למחלקת הילדים יחד עם שתי חברותיה הטובות,חוה ישכיל , מתנדבת במחלקה הקרדיולוגית וחנה קמינסקי , מתנדבת במשרדי קבלת חולים בביה"ח.
חוה סיפרה, "אנחנו קונות לה צמר כדי שהיא תוכל להכין עוד בובות מקסימות. אנשים לא מבינים איזה סיפוק עצום יש בנתינה הזו ".

לכבוד יום הולדתה ה90 , סבתא רחל מאחלת לכל הילדים רק בריאות. ואם תרצו לדעת מהו המרשם שלה לחיים ארוכים, "אני מאחלת שתדאגו לפנסיה שלכם כבר עכשיו. חשוב לפתח תחביבים, להתנדב... אפשר לאכול הכל, אבל מכל דבר קצת. כשאומרים עדנה לעת זקנה, אני אומרת שזה תלוי באופי ובאיכות החיים" .

סבתא רחל שמחה מאד לשמוע מהאחות האחראית גלית דוד, שהמתנות שהיא יוצרת מאד אהובות על ידי הפעוטות, ובמיוחד הכדורים הצבעוניים שבתוכם היא תופרת
פעמון . "אני שמחה מאד ליצור עבור הילדים, זה נותן לי סיפוק רב והנאה, אני נהנית לשמח את הילדים שמגיעים לכאן"