לזכרו של ד"ר גביסר

במרכז הרפואי פדה- פוריה הקדישו את חדר ההוראה באגף לאם וליילוד לזכרו של ד"ר ג'ימי גביסר ז"ל , מאוניברסיטת מיניסוטה , ידיד קרוב של המרכז הרפואי.

בטקס מרגש בהשתתפות אלמנתו של ד"ר גביסר, הגב' ג'ודי גביסר, ד"ר יעקב פרבשטיין, מנהל המרכז הרפואי לשעבר, ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי, מנהלי מחלקות ורופאים הוקדש חדר ההוראה באגף לאם וליילודלזכרו של ד"ר ג'יימי גביסר שהיה ידיד קרוב של המרכז הרפואי ושותף פעיל במסגרת הקשר ההדוק , שנוצר באמצעות שותפות 2000 עם אונ' מינסוטה.

ד"ר יעקב פרבשטיין, מנהל המרכז הרפואי לשעבר, פתח , "ד"ר גביסר פעל והקים אתפרויקט טלה-מדיסין של תקשורת בין הרופאים (רפואה מרחוק) ...הוא היה קולגה, חבר, מורה ובן משפחה. גם ג'ודי רעייתו תמכה והלכה לצדו לאורך כל הדרך. אנחנו מבקשים להודות לכם על הפעילות החשובה למען המרכז הרפואי. זכרו של ג'יימי יישאר בלבנו לעד".

ד"ר אילן אטלס, מנהל יחידת הגניקואונקולוגיה הוסיף, "הכרתי את ד"ר גביסר דרך פרויקט הטלה-מדיסין שהיה קרוב מאד לליבו והקשר השוטף בין שני בתי החולים, בתקופה שבה האינטרנט לא היה כלי כל כך זמין ,היה חשוב ומועיל לכולנו".

פרופ' משה בן עמי, מנהל האגף לאם וליילוד הוסיף "ג'יימי היה פעיל מאד בתוכנית חילופי הסטודנטים ביננו לבין מינסוטה. הקשר היה חם והדוק. כל סטודנט שלנו שנסע למינסוטה חזר עם רשמים שלא ישכח לעולם".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי סיכם , "לא הכרתי את ג'יימי, אבל אני מלא הערכה והוקרה על הידידות העמוקה ושיתוף הפעולה האמיתי לאורך השנים. לכבוד הוא לנו להוקיר את זכרו ואת הקשר החם שנוצר כאן, בחדר הלימוד וההוראה הזה".

האלמנה, גב' ג'ודי גביסר הודתה נרגשת על הדברים החמים שנאמרו וציינה, "ג'יימי היה חולה בעצמו והכיר מקרוב איך זה להיות חולה ומטופל. אין לי ספק שזה הפך אותו לרופא טוב יותר".