הוקרה לפרופ' לורבר

צוות מחלקת הילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה נפרד מפרופ' אברהם לורבר, אשר לווה וסייע למחלקה בתחום קרדיולוגית ילדים.

צוות מחלקת ילדים במרכז הרפואי פדה- פוריה התכנס במיוחד למפגש הוקרה ופרידה מפרופ' אברהם לורבר, , מנהל היחידה לקרדיולוגיה ילדים בביה"ח רות לילדים, מרכז רפואי רמב"ם. אשר הגיע לסייע ולתת ייעוץ נדרש בתחום קרדיולוגית ילדים במשך 28 שנים.

ד"ר סעיד אבו זייד, מנהל מחלקת ילדים הדגיש את הערכתו הרבה לתרומתו של פרופ' לורבר לאורךהשנים, " תמיד נכון לסייע , תמיד קשוב, תמיד קיבלנו תשובות מלומדות ותמיכה אמיתיח רצינית ומאד מקצועית. אנחנו מבקשים למסור לך היוםתודה ענקית!בשם כל הילדים שסייעת להם ובשם כל הרופאים והמתמחים שנהנו מתמיכתך המקצועית החשובה ".

פרופ' לורבר אמר, "תודה לכם על הזכות שהיתה לי להגיע לכאן. היה לי העונג והכבוד להשתלב בפעילות במחלקה, בנושאי מומי לב מולדים או הפרעות לב תפקודיות אצל העובר ועוד. מודה לכם שאפשרתם לי לפעול פה לעזרתם של המטופלים והמטפלים".

לפני כחודש הצטרף לצוות המרכז הרפואי, ד"ר גור מיינצר אשר ייתןמענה נדרש וחשוב לתחום קרדיולוגית הילדים . ד"ר מיינצר יפתח את השירות שניתן עד כה באופן חלקי בעזרתו הרבה של פרופ' לורבר. "השירות החדש יכלול מאפיינים שלא היו במרכז הרפואי פדה- פוריה, בראש ובראשונה מענה מלא ושוטף לבעיות לבביות של ילדים על ידי קרדיולוג ילדים. בנוסף, יבוצעו צינתורים בילדים ובמבוגרים עם מומי לב מולדים

ופעולות אלקטרופיזילוגיות מתקדמות. במסגרת השרות תופעל מערכת מתקדמת שתאפשר ביצוע בדיקת מבחן ריאתי -לבבי מורכב" .