פגיית המרכז הרפואי פדה- פוריה מקום ראשון, זו השנה השנייה!

מקום ראשון לפגיית המרכז הרפואי פדה- פוריה, זו שנה שנייה ברצף. כך עולה ממבדק משרד הבריאות בכלל בתי החולים ברחבי הארץ. המחלקה לטיפול נמרץ פגים וילודים של המרכז הרפואי פדה פוריה הגיעה למקום הראשון זו שנה שנייה ברצף!

משרד הבריאות פרסם את ממצאי המבדק הנרחב שבוצע בפגיות בכלל בתי החולים ברחבי הארץ . מתוצאות המבדק עולה כי המחלקה לטיפול נמרץ פגים וילודים במרכז הרפואי פדה פוריה עמדה בהצטיינות בכל המדדים שנבדקו והגיעה זו השנה השנייה ברצף, למקום הראשון והיא מובילה בקבוצת חמשת הפגיות המצטיינות.

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי אמר, "זה הישג מרשיםוכבוד גדול למרכז הרפואי ולצוות המקצועי המסור והמיומן שלנו. להגיע למקום הראשון ולהצליח לשמור על ההישג המקצועי המרשים הזה - מצריך מחויבות ללא פשרות והרבה עבודה מאומצת של כל הצוות. אני שמח וגאה לדעת שאנו נותנים לפגים, ליולדות ולבני משפחותיהם את הטיפול הכי מקצועי והכי איכותי שניתן . ההישג הזהכמו שרשרת ההישגים של המרכז הרפואי ממצב את המרכז הרפואי פדה פוריה כבית חולים איכותי, מקצועי ומוביל".

ד"ר טטיאנה סמולקין, מנהלת מחלקת טיפול נמרץ פגים וילודים ציינה , "המחלקה שלנו מצליחה לשמור על אחוז נמוך במיוחד שלזיהומים נרכשים, נתונים המצביעים עלרמת טיפול מצוינתבפגים במחלקה. זהו נושא קריטי אשר תלוי בעיקרו בצוות המטפל. לקחנו את הנושא מאד ברצינות, להיות במקום הראשון זה מחייב, זה מעלה את הציפיות שלנו מעצמנו ".

בשניםהאחרונות הושקעו משאבים רבים בשדרוג תשתיות וציוד ובמחלקה קיים מכשור רפואימהחדשניים והמתקדמים שישנם.כמו כן, המחלקה מתפקדת ברמה גבוהה מקצועית ואקדמית. "אנחנומטפלים בלמעלה מ400 פגים בשנה,ישעליה מתמשכת של 25% בתפוסה ומגיעים אלינו הורים לפגים מכל אזור הצפון ואף ממרכז הארץ. התחלנו לפתח שירותים חדשים כמו טיפולים פרא רפואיים בתוך המחלקה: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, טיפול באמצעות צוות רב תחומי שמסייע ומועיל להתפתחות הפג בהמשך ". הוסיפה ד"ר סמולקין.

אורלי בנור, האחות האחראית במחלקה אשר עברה השנה הכשרה כמומחית קלינית לפגים (מחזור ראשון בארץ) סיכמה, "אנחנו ממשיכים להתעדכן ולהתקדם הלאה כדי לעמוד בקו אחד עם הידע העדכני ביותר הקיים בארץ ובעולם. בנוסף אנחנו כל הזמןמכשירים את הצוות כך שנוכל לתת טיפול עדכני ואיכותי"