תלמידי בית חינוך דגניה למען מטופלי המכון האונקולוגי

תלמידי כתה ו', מבית החינוך דגניה הגיעו למכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה- פוריה והביאו עשרות קופסאות יצירה שהכינו בעצמם עבור המטופלים במכון .

תלמידי כתה ו', מבית החינוך המשותף בדגניה, הגיעו יחד עם המחנכת ורכזת הפרויקט נירית הדר לביקור במכון האונקולוגי שבמרכז הרפואי פדה- פוריה. התלמידים הביאו איתם עשרות מארזים וקופסאות שי צבעוניות אותם הכינו בעצמם עבור מטופלי המכון האונקולוגי. כל תלמיד הכין קופסא ובה עפרונות צבעוניים וצבעים, מנדלות ועבודות יצירה, תשבצים ועוד.

נירית הדר הסבירה, "התלמידים הכינו באהבה רבה ועם הרבה תשומת לב את קופסאות היצירה המרהיבות האלה אשר ינעימו למטופלים את השהות במחלקה ויסיעו להם להעביר את הזמן" .

ד"ר סוהיל נסראללה, מנהל המכון האונקולוגי נפגש עם התלמידים והודה להם בחום על היוזמה המיוחדת, "זה רעיון נפלא, ציור וצביעה זו פעילות מאד מרגיעה ונעימה, ראינו שהמטופלים מאד התרגשו לקבל את הקופסאות היפות שהכנתם" .

מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה, "אנחנו מברכים על הקשר החדש שנוצר עם בית החינוך דגניה, ומודים להנהלת ביה"ס ולוועד ההורים על היוזמה המבורכת. ביחד נתכנן עוד פעילויות משותפות במהלך השנה".