פתיחה מעולה לשנה החדשה

אורה זילברמן, האחות האחראית של מחלקת יולדות, והאמא האהובה של כל היולדות, קיבלה מתנה יוצאת דופן לשנה החדשה, נכד ! בן ראשון לבתה נופר בן חורין.

אורה זילברמן האחות האחראית של מחלקת יולדות,והאמא האהובה של כל היולדות,קיבלה מתנה מיוחדת במינה לראש השנה. בתה נופר המתגוררת בפתח תקווה התארחה עם משפחתה אצל ההורים : אורה וד"ר משה זילברמן , מנהל שירות השד במרכז הרפואי פדה- פוריה. ביום החג, יום שני אחה"צ, נופר ואורה הגיעולמיון לידה לבדיקות, נופר מספרת: "התאריך המתוכנן שלי הוא בעוד שבועיים, באתי למוניטור ואז הרופאה אמרה לי , יש פתיחה את נשארת ללדת! שמחתי מאד. רציתי ללדת פה בפוריה. אמא היתה איתי כל הזמן וזה היה נפלא. מאד מרגיע, כמו ללדת בבית עם המשפחה".

ביום החג, א' תשרי, בשעה 18:00 נולד לנופר וטל בן חורין , בן , תינוק מקסים, במשקל 3,600 ק"ג. אורה זילברמן עדיין נרגשת , "זו הפתעה נפלאה, הוא ממש עשה לנו חג שמח! חשבתי שנעשה בדיקה ונחזור הביתה, פתאום הבנתי שתכף מתחילה לידה. בקשנו מכל האורחים שיחכו לנו, וילדנו.היתה לידה נפלאה, ללא צירים, ללא תפרים . פתיחה מעולה לשנה החדשה".

נופר סיפרה שזו הלידה השנייה שלה, גם הבת הבכורה נולדה בפדה-פוריה, "אנחנו עוד מתלבטים לגבי השם,אבל כבר ברור שנחגוג לו יום הולדת פעמיים פעם אחת בראש השנה ובפעם השנייה בתאריך הלועזי".

25 לידות נרשמו בחדר הלידה במרכז הרפואי פדה פוריה במהלך החג. בסה"כ, במהלך תשע"ו נולדו במרכז הרפואי 4,024 תינוקות. מה שמצביע שוב על המשך מגמת העלייה בהשוואה ל 3,840 תינוקות שנולדו בתשע"ה .