שנה מתוקה מסניף טבריה וסובב כנרת של פדרצית עולי מרוקו

חברי סניף טבריה וסובב כנרת של הפדרציה העולמית של עולי מרוקו הגיעו לפגישה עם מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה ואף הביאו איתם משלוח של מתנות והפתעות לילדים לקראת החג.

ביום ראשון 25.9.16 הגיעו חברי סניף טבריה וסובב כנרת של הפדרציה העולמית של עולי מרוקו, לביקור במרכז הרפואי פדה- פוריה ופגישה עם מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און. את הביקור ליווה חבר הסניף, שהוא גם מנהל המעבדה המיקרוביולוגית במרכז הרפואי, ד"ר אבי פרץ.

דודו פרץ, מנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן ויו"ר סניף טבריה וסובב כנרת, פתח את המפגש ואמר , "מעורבות והתנדבות למען הקהילה הם הערכים החברתיים, שמנחים אותנו ואנחנו עוסקיםבמגוון של פעילויות למען הקהילה ובהתנדבות ... המרכז הרפואי פדה-פוריה הוא המרכז הרפואי שלנו ובאנו להכיר מקרוב ולשמוע על תנופת הפיתוח שעובר בית החולים בשנים האחרונות ".

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי הודה לאורחים על היוזמה וציין, "התפקיד שלנו במרכז הרפואי הוא לתת את השירותים הכי טובים, הן במגוון והן באיכות לתושבי האזור כולו. להנגיש שרותי רפואה באיכות גבוהה לתושבי האזור. אני מברך על החיבור הזה,ומקווה שתהיו שגרירים שלנו בקהילה" .

לאחר המפגש עם מנהל המרכז הרפואי המשיכו האורחים לביקור במחלקת ילדים כשהם מביאים איתם משלוח גדול וצבעונישל משחקים, צעצועים וממתקים. "רצינולשמח את הילדים המאושפזים במחלקה ולאחל להם ולבני משפחותיהם שנה טובה ורפואה שלמה "