באהבה מעובדי חברת החשמל

נציגי ועד עובדי חברת החשמל הגיעו למרכז הרפואי פדה- פוריה והעניקו למנהל המרכז הרפואי את תרומת העובדים לשנת 2015 בסך 50,000 ₪.

יו"ר ועד עובדי חב' החשמל במחוז הצפון, יעקב דוידה, יפית שגב, מנהלת מח' רווחה במחוז הצפון ודורון משה, מרכז נושא התרומות בועד העובדים, הגיעו ביום שני, 25.7.16 לפגישה עם ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי פדה- פוריה.

ד"ר און פתח והודה לאורחים "התרומה של עובדי חברת חשמל היא מסורת של שנים. זה אינו מובן מאליו, ומעיד על ערך הנתינה הטבוע בעובדי חברת החשמל, והוא טבעי עבורכם. המטרה של כולנו היא שתושבי האזור הזקוקים לשירותים רפואיים יוכלו לקבל אותם כאן, קרוב לביתם והמרכז הרפואי הוא רק האמצעי לכך".

בהמשך סקר ד"ר און את השינויים והחידושים במרכז הרפואי בשנים האחרונות תוך שהוא מציין בגאווה, "פריצת הדרך הכי גדולה שלנו היא בתחום ניתוחי הלב. אנו מבצעים את כל ניתוחי הלב והפרוצדורות שמבצעים במרכזים הרפואיים הגדולים בישראל. ביצענו כבר בהצלחה למעלה מ60 השתלות של מסתם דרך העורק הפריפרי (Tavi ) והפכנו למרכז על-אזורי בתחום. גם בתחום האלקטרופיזיולוגיה , אנו מרכז מוביל ברמה הארצית"

יעקב דוידה, ציין, "תרומה לקהילה הוא נושא מרכזי וחשוב עבורנו, כל העובדים מפרישים מדי חודש כ10 ₪ משכרם והסכומים האלה מועברים כתרומה לקהילה. בשנים האחרונות אנחנו מקפידים לתת דגש בתמיכה לארגונים ועמותות בפריפריה".

דורון משה, הוסיף, "אנחנו שמחים לתרום למרכז הרפואי , המכשור והציוד הרפואי שיירכש בכספי התרומה יסייע ישירות לתושבי האזור ולקהילה כולה. אני שמח על החלטת הועד ויו"ר הועד, יעקב דוידה, להתמקד דווקא בסיוע לבתי חולים ועמותות בפריפריה".

חברי הועד העניקו לד"ר און את כספי התרומה בשם עובדי חברת החשמל בסך 50,000 ₪ אשר ישמשו לרכישת מכשיר לניטור גזים לאחר ניתוח לב פתוח.