בי"ס רעות למען המכון האונקולוגי

גם השנה, תלמידי בי"ס היסודי רעות (טבריה) ארגנו יריד שבועות במהלכו הצליחו לגייס 10,000 ₪ , למען מטופלי המכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה

זו השנה השלישית שקהילת בי"ס רעות בטבריה מתגייסת להפקת יריד שבועותשהכנסותיו מוקדשות למען המטופלים חולי סרטן שבמכון האונקולוגי במרכז הרפואי פדה, פוריה. ביום רביעי 8.6.16 הגיעו מאות תלמידים והורים לחצר ביה"ס המקושטת שם קיבלו את פניהם דוכנים ססגוניים : מגוון מאפים ומאכלים שהכינו השפים המוכשרים של מכללת רימונים,צעצועים, מזון, צמחים וצמחי תבלין. בחלקו השני של הערב נהנו המשתתפים ממופעלהטוטי אש, ריקודים בביצוע להקת המחול הייצוגית של טבריה- סינופסיס(בניהולו של דורון גואטה)ולסיום הגרלה. השנה לראשונה השתתף צוות המרכז הרפואי בדוכן קידום בריאות בקהילה: בדיקת לחץ דם, ייעוץ בנושא סוכרת, וייעוץ בנושא היגיינת הפה.

נפתלי תורג'מן, מנהל ביה"ס אמר, "הערכים שחשוב לנו להנחיל לתלמידים הם נתינה, התנדבות ואהבת הזולת. צוות ביה"ס, התלמידים וההורים עבדו כתף אל כתף במשך שבועות למען המטרה החשובה הזו ולשמחתי היתה כאן התגייסות מרשימהבהיקפה של כל הקהילה "

ד"ר עפר תמיר, סגן מנהל המרכז הרפואי, שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי , ד"ר יעקב ברעם מנהל המכון האונקולוגי, ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה השתתפו ביריד ובטקס. ד"ר תמיר הודה לכל המשתתפים והוסיף, "זה מחמם את הלב ולגמרי לא מובן מאליו, ההתגייסות הזו שלכם למען המטופלים והמכון האונקולוגי שלנו ".

ביום שני20.6.16הגיעו סגנית המנהל, כוכבה אחיטוב ונציגי התלמידים למכון האונקולוגי והעניקו לד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי ולד"ר יעקב ברעם את הכנסות האירוע המוצלח בסך 10,000 ₪ . כוכבה אחיטוב ברכה את צוות המרכז הרפואי ואמרה, "ההתגייסות שלנו היא מכל הלב, כל התלמידים, דרך המורים וההנהלה ועד ההורים . במהלך השנה גם אנחנו נתרמים מהפעילות והעשייה המשותפת , הנתינה היא הדדית ".

ד"ר ברעם הודה לתלמידים בהתרגשות ואמר "מאד מרגש אותנו הרצון של התלמידים לסייע ולתרום.אנו נעשה שימוש בתרומה החשובה הזו לרווחתם של המטופלים שלנו במכון האונקולוגי".