המרכז הרפואי פדה פוריה ביריד בריאות למשפחה

מאות מתושבי האזור הגיעו ליריד הבריאות למשפחה, שארגנו במרכז הרפואי פדה- פוריה בשיתוף עם קניון ביג פוריה. ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי, " יריד הבריאות פונה לכל המשפחה מילדים ועד קשישים – אנחנו כאן עבור הקהילה ומשרתים את תושבי האזור כולו, מכל הלב ".

רבים מתושבי טבריה והאזור כולו הגיעו ביום רביעי 1.6.16, ליריד לבריאות המשפחה, אותו יזמו במרכז הרפואי פדה- פוריה, בשיתוף פעולה עם קניון ביג פוריה, האגודה למלחמה בסרטן ועירית טבריה. עובדי המרכז הרפואי והמתנדבים הפעילו 11 עמדות מידע וייעוץ, ללא עלות,במגוון נושאי בריאות: מדידת לחץ דם, הדרכת החייאה ותפעול דפיברילטור, הדרכה בנושא סימנים לשבץ מוחי, ייעוץ תזונה נכונה, ייעוץ של מוקד הזכויות הרפואיות לאזרחים הותיקים, ריפוי בעיסוק, הדרכה בנושא היגיינת הפה, בדיקות דם לאיזון סוכר בדם, החתמה על כרטיס אדי- לתרומת אברים, הדגמה של טיפולי רפלקסולוגיה ורפואה סינית- המרכז לרפואה משולבת.

מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה הודה לצוות ואמר, " אחת המשימות המרכזיות שלנו במרכז הרפואי היא לפעול למען קידום הבריאות והגברת המודעות של תושבי האזור. יריד הבריאות פונה לכל המשפחה מילדים ועד קשישים- אנחנו כאן עבור הקהילה ומשרתים את תושבי האזור כולו מכל הלב. לצד פיתוח המרכז הרפואי והוספת שרותי רפואה חדשים, יש חשיבות עצומה לפעילויות כאלה, בהן אנו יוצאים אל הקהילה כדי להעלות את המודעות ולסייע לתושבים לשמור על בריאותם".

חיים חיים (62), ואשתו רבקה (60) תושבי טבריה שהשתתפו בפעילויות השונות אמרו, "הגענו לקניות בסופר, ראינו את היריד ושכחנו מהקניות. כל הכבוד לבי"ח פוריה, עברנו בכל העמדות כולם נתנו יחס כל כך טוב, אכפתיות ודאגה אמיתית לבריאות שלנו. הלוואי שיהיו עוד אירועים כאלה".

מיה צבן, הממונה על קשרי קהילה במרכז הרפואי סיכמה, "זה יריד ראשון מסוגו שאנחנו יוזמים, בפורמט המיוחד הזה של פעילות לכל הגילאים ולכל בני המשפחה.התרגשנו מאד לראות את ההיענות הרחבה של הציבור . היה כאן שיתוף הפעולה מוצלחעם דקל חן, מנכ"ל קניון ביג פוריה ועם דליה סלוצקי מהאגודה למלחמה בסרטן ושונית עבאדי מעירית טבריה. ביחד נמשיך וניזום אירועיםנוספים למען בריאות הציבור " .