אורחים מסין במרכז הרפואי פדה- פוריה

אורחים, נציגי מערכת הבריאות במחוז שנחאי שבסין, הגיעו לביקור במרכז הרפואי פדה פוריה. סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר עפר תמיר הציג בפניהם את ביה"ח ואף סייר איתם במלר"ד ובביה"ח לשעת חירום.

קבוצה של אורחים בעלי תפקידים במערכת הבריאות הממשלתית במחוז שנחאי שבסין הגיעו ביום חמישי, 26.5.16 לביקור במרכז הרפואי פדה- פוריה.

סגן מנהל המרכז הרפואי, ד"ר עפר תמיר, הציג בפני האורחים את ביה"ח וסקר את ההתפתחות המרשימה שעבר המרכז הרפואי בשנים האחרונות, בדגש על פתיחת היחידה לניתוחי לב (לפני שנה), הקמתמכון המחקר,והקמת יחידת MRI חדשה.

ד"ר תמיר ציין כי הודות לכל השירותים הרפואיים החדשים ניכרת בשנים האחרונות עלייה במספר המאושפזים במחלקות השונות, לצד עלייה במספר המטופלים במרפאות חוץ.

ד"ר וונג יומינג, רופא בכיר בבי"ח ממשלתי במחוז שנחאי, סיפר כי בביה"ח שלהם 800 מיטות, יותר מכפול מאשר במרכז הרפואי פדה -פוריה . יחד עם זאת מספר האשפוזים ומספר המבקרים במרפאות החוץ, בשנה, דומה למספר האשפוזים והביקורים בפדה- פוריה. משך האשפוז הממוצע בביה"ח בסין הוא עשרה ימים, יותר מכפול בהשוואה למרכז הרפואי פדה-פוריה .

כשד"ר תמיר ציין כי המרכז הרפואי פדה פוריה היה בית החולים הממשלתי הראשון שעבר בקיץ 2013 את מבדק האקרדיטציה וקיבל את תו התקן לבטיחות ואיכות הטיפול של ארגון הJCI . ד"ר וונג התרשם מאד ואמר שבית החולים שלהם נמצא בתחילת תהליך ההערכות לקראת המבדק הראשון לקבלת תו תקן של הארגון .

לאחר קבלת הפנים ביקרו האורחים ביחידת ה-MRI , במלר"ד ובביה"ח הממוגן לשעת חירום הממוקם מתחת למבנה המלר"ד.