צבי לבנה בהרצאה למועדון אני עובד בריא

לפני שנתיים עבר צבי לבנה, תאונת דרכים קשה מאד וחייו ניצלו בנס, בהרצאה לעובדי המרכז הרפואי פדה פוריה, סיפר כיצד התאונה והתמודדות עם הפציעה הקשה שינו את חייו.

צבי לבנה, מנכ"ל חב' שדות ישראל, העביר ביום שני, 23.5.16 הרצאה מרתקת לעובדי המרכז הרפואי פדה - פוריה. במסגרת ההרצאות במועדון "אני עובד בריא".

בקיץ 2014 עברלבנה תאונת דרכים קשה וחוויה רגשית מטלטלת ששינתה את חייו והעניקה לו תובנות חיים עמוקות. מאז הוא מרצה בפורומים שונים וחולק את סיפורו האישיעל ערך החיים ומשמעותם. המסר המרכזי שלו , "כיום אני מבין את החיים טוב יותר, את קדושתם, את הקלות שאפשר לאבד אותם, את הצורך לחיות ולהעריך כל רגע, מבין את הזכות לחיות ולראות את העולם ופלאיו". מאחר ונפצע קשות היה מאושפז בבי"ח רמב"ם במשך כשבועיים תחילה במחלקת טיפול נמרץ ואח"כ כשמצבו קצת השתפר במחלקת כירורגית פה ולסת. לבנה הדגיש כי הוא חש שליחות לספר מה עבר עליו בימי האשפוז במחלקת טיפול נמרץ, במיוחד לצוותים רפואיים, כדי שיבינו יותר טוב מה המטופל חושב ומרגיש ומה מתוך מה שנאמר לו או על ידו הוא מבין.

אילנה אהרון יו"ר ועדת קידום בריאות ציינה בתום ההרצאה , "זו היתה הרצאה מרתקת ומאד מלמדת, אני חושבת שחשוב שכל הצוותים המטפלים במחלקות ובמיוחד ביחידות טיפול נמרץ ישמעו את הזוית החשובה הזו של המטופל ".