צוות המרכז הרפואי בצליחת הכנרת

מאות משתתפים באירוע צליחת הכנרת ה62 הגיעו להיבדק ולהתייעץ עם צוות המרכז הרפואי פדה פוריה. זו השנה השנייה שבה המרכז הרפואי לוקח חלק באירוע הספורט הארצי המוצלח.

לאחר הצלחת הדוכן בשנה שעברה, הזמין מנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן , דודו פרץ את נציגי המרכז הרפואי פדה פוריה להשתתף גם השנהבאירוע המסכם של צליחת הכנרת שהתקיים בחוף צמח,ב 19.9.15 .

מהמועצה האזורית עמק הירדן המארגנת את אירוע הספורט הארצי נמסר כי 10,000 איש השתתפו בהפנינג הססגוני בחוף צמח.אתהמרכז הרפואי ייצגוהאחות אילנה אהרון שבצעה בדיקות לחץ דם לצולחים ובני משפחותיהם ולאחר מכן, ד"ר ג'יהאד חמודה, מהמחלקה הקרדיולוגית ייעץ להםבנושא . לילך שביט , אחות מתאמת סוכרת במרכז הרפואי, נתנה מידע רב על מחלת הסוכרתואף ביצעה בדיקות לרמת הסוכר בדם למאות משתתפים.מידע וייעוץ תזונתי יכלו המתעניינים לקבל מהדיאטנית הקלינית , מור מורד.

עמי לוין, בן 74 מהרצליה הגיע למדוד לחץ דם וסיפר שהוא צולח כבר שנים רבות ובכלל הוא פעיל מאד מבחינה ספורטיבית ולכן מרגיש מצויין. אחריו הגיעו בני משפחת סגל מנס ציונה, האבא תמיר (48) ושני הבנים רועי (17) ואיתי (15) , איתי סיפר, "נדלקתי על הרעיון להשתתף בצליחה ושכנעתי גם אותם. אני ואחי שחינו יחד , אבא נשאר לשחות מאחור , ליהנות מהנוף. היה כייף "

בין הקהל הרב שהגיע לדוכן קידום בריאות של המרכז הרפואי היו גם פנים מוכרות, כרמית אלמוג, דיאטנית במרכז הרפואי, הנמצאת בחופשת לידה , "זו פעם שלישית שאני משתתפת בצליחת הכנרת, שחיתי שעתיים וחצי, הקילומטר האחרון היה קצת יותר קשה , אבל בסה"כ היתה חוויה אדירה".