בנו של מנהל ביה"ח, יפעל לקידום פרויקטים

אמיל ויינשל, מנכ"ל חברת הביטוח איילון ובנו של ד"ר בוריס ויינשל שהיה רופא בביה"ח ומנהל ביה"ח פוריה בעבר, הגיע לפגישת הכרות עם ד"ר ארז און, והנהלת המרכז הרפואי והבטיח לקדם גיוס משאבים להמשך פיתוח המרכז הרפואי.

אמיל ויינשל, מנכ"ל חברת הביטוח איילון, בנו של ד"ר בוריס ויינשל ז"ל , שהיה מנהל המיון, סגן מנהל ביה"ח, ובין השנים 1979-1981 מנהל ביה"ח, הגיע לפגישת הכרות עם מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ארז און. 

בפתח הדברים, ד"ר און הציג בפני אמיל ויינשל את המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה פוריה כיוםואת הפרויקטים הגדולים שבוצעו בביה"ח בעשור האחרון. "לא הייתי פה כבר 15 שנה, אבל אני גדלתי פה עד גיל 12. במשך תקופה מסוימת אפילו גרנו פה בדירות בתוך שטח ביה"ח. זה מקום שקרוב מאד לליבי ויש לי הרבה זכרונות חמים מהילדות שלנו כאן" 

סיפר מנכ"ל איילון. ד"ר און השיב, "אנחנו שמחים מאד ונרגשים מהביקור, לא זכיתי להכיר את אביך. כל מה שיש לנו במרכז הרפואי כיום, הוא פרי עמלם של אביך ומנהלים שהיו כאן לפנינו. יש לנו הערכה עמוקה לפועלם " 

בסיום המפגש המרגש, הזמין ד"ר און את אמיל ויינשל לביקור נוסף ולסיור במרכז הרפואי על מנת שיוכל להתרשם מפרויקטים שנמצאים כרגע בשלבי תכנון . אמיל ויינשל סיכם, "לרפואה הציבורית בישראל יש תפקיד חשוב ומחובתנו לתמוך ולסייע. דווקא בגלל שזהו בי"חשממוקם בפריפריה , חשוב לי לנסות לסייע ולהמשיך את תנופת הפיתוח. בעיני זה המשך של מה שאבי ז"ל היה רוצה לעשות"