"בזאר האור" במרכז הרפואי פדה פוריה

המרכז הרפואי פדה פוריה ארח ביום רביעי, נר שני של חנוכה, את "בזאר האור" של מכללת כשורי חיים.

עשרות מעובדי המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה פוריה הגיעו ביום רביעי, 17.12.14 ל"בזאר האור" שארגנו ירדנה אמסלם וצוות מכללת כשורי חיים, במרכז הרפואי.

מכללת כשורי חיים בקבוץ אשדות יעקב איחוד, הוקמה לפני כשמונה שנים על ידי אשת העסקים הטבריינית, ירדנה אמסלם. המכללה מעניקה הזדמנות ללימודי המשך לצעירים עם צרכים מיוחדים, בני 21 ומעלה, לאחר סיום לימודיהם במערכת החינוך המיוחד. 

בכניסה למקלט ציפה למבקרים שולחן עמוס עוגות ועוגיות אותן אפו ותרמו עובדות המרכז הרפואי. בתוך המקלט נפרש בפניהם בזאר ססגוני, רובו יד שנייה, שכללבגדי נשים, בגדי ילדים, אביזרים וספרי קריאה. 

בטקס הדלקת נרות לכבוד חג החנוכה בהשתתפות הסטודנטים של מכללת כישורי חיים ההנהלה ועובדי המרכז הרפואיומנכ"ל המועצה האזורית עמק הירדן, דודו פרץ, אמר ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי " אנחנו שמחים לארח את הסטודנטים של מכללת כשורי חיים, שהביאו איתם הרבה אור ושמחה למרכז הרפואי, מרגש לראות את הקשר המיוחד שנוצר עם המכללה והסטודנטים. כולנו, עובדי המרכזהרפואי מקבלים אתכם בחיבוק חם ורחב ומודים לכם על השותפות הזו " 

ירדנה אמסלם אשר ייסדה את מכללת כישורי חיים, הוסיפה, " אין יותר מואר מחג האורים, הקמתי את המכללה לכבוד בני ערן וחבריו והכוונה שלי היתה לקיים שילוב בננו לבין אוכלוסיות מיוחדות. פה במרכז הרפואי התקבלנו בזרועות פתוחות, אני מודה לכם מקרב לב ומאחלת שנמשיך להאיר ולהפרות אחד את השני" 

שמעון, אחד הסטודנטים אמר, "אני רוצה להודות בשם כולם. אנחנו פה בזכות ולא בחסד, זה כיף וזה מרגש ומחמם את הלב" 

רותי בריל, מיילדת אמרה בהתרגשות, "לראות את ההנהלה והעובדים עם הסטודנטים של כשורי חיים בארוע כה מיוחד, מרגש אותי מאד . אני גאה להיות חלק מהצוות הזה"