הנהלת המרכז הרפואי בביקור בכפר קמא

חברי הנהלת המרכז הרפואי פדה פוריה הגיעו לפגישת הכרות עם ראש המועצה המקומית כפר קמא וסיור בישוב .

חברי הנהלת המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה פוריה, הגיעו ביום רביעי 10.12.14, לביקור הכרות וסיור בישוב הצ'רקסי, כפר קמא. ראש המועצה, זכריה נפסו אשר קיבל את פניהם ציין כי בישוב 3,300 תושבים וכ 950 בתי אב. לדבריו, "ביה"ח פדה פוריה הוא בית החולים שלנו. אני שמח שאנחנו חיים בגליל התחתון ונהנים מחיים ביחד בהרמוניה ואחווה" . ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואיאמר, "כפר קמא וכל הישובים סביב הם הקהילה שלנו, אנחנו מרכז רפואי ששייך לקהילה ומשרת את הקהילה שסביבו, יש פה קשר בלתי אמצעי שאין כמותו, בין המרכז הרפואי לקהילה"

ד"ר און ציין כי במרכז הרפואי עובדים 25 מתושבי כפר קמא, "אנחנו גאים ברב תרבותיות שלנו במרכז הרפואי. יש לנו עובדים מכל העדות והדתות ומערכת היחסים היא טובה וחמה. אנו מקפידים להשאיר את הפוליטיקה מחוץ לגדר, גם ביחסים בין העובדים וגם בקשר בין הצוות המטפל והעובדים, למטופלים"

לאחר המפגש עם ראש המועצה יצאו חברי הנהלת המרכז הרפואי, לביקור במרכז המבקרים שהואהמרכז למורשת הצ'רקסית, שם פגשו את עובדי המרכז הרפואי תושבי הכפר .בתום הסיור המרתק ציפתה לאורחים הפתעה, מופע הדגמה של הריקודים הצ'רקסיים בביצוע עובדי המרכז הרפואי , קוזיתא ליבאי, אנטה נפסו, ארסלן חטוק והרון נגלאבץ.