5 כוכבי יופי למרכז הרפואי פוריה

המרכז הרפואי פוריה זכה ב5 כוכבי יופי, במסגרת תחרות "בית חולים נאה ומקיים בישראל יפה"

5 כוכבי יופי הוענקו גם השנה למרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה, במסגרת תחרות "בית חולים נאה בישראל יפה". גם בשנה שעברה זכה בית החולים ב- 5 כוכבי יופי. בעבר זכה בית החולים במגן "עמית בית חולים"המוענק על 15 שנות זכייה ב- 5 כוכבי יופי ברציפות.

מטרת התחרות היא הגברת המודעות לערכי טיפוח ושיפור התנאים, תוך שימת דגש לשורה של נושאים כמו חזות, אסטטיקה ואיכות הסביבה (התרשמות חיצונית ופנימית), חדרי מיון, מרפאות חוץ ומחלקות אשפוז, מודעות ההנהלה וצוות העובדים לנושא התחרות ועוד.

בסוף נובמבר התקיים בתל אביב, הטקס המסכם את התחרות במעמד יו"ר המועצה לישראל יפה, אברהם כץ עוז ודב פסט סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש במשרד הבריאות. שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי, אשר ייצג בטקס את בית החולים אמר, "משנה לשנה נושא טיפוח החזות והאסתטיקה תופס יותר ויותר מקום גם בתודעת העובדים, מתוך הבנה שזה חלק ממכלול של שיפור השירות שלנו ואיכות החוויה הכוללת של המטופל."

חנה סיידא, מנהלת המשק בבית החולים אשר מרכזת את הפעילות מאז תחילתה לפני י"ח שנים סכמה ואמרה , "אנו רואים חשיבות רבה בקיומה של התחרות השמה דגש על נושאי האסטטיקה והמלונאות הרפואית, מעבר לטיפול הרפואי ולאיכותו."