מצטיינים– 2012

בטקס חגיגי במעמד סגן שר הבריאות, הרב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' גמזו מנהל בית החולים ד"ר יעקב פרבשטיין וחברי הנהלת בית החולים, הוענקו תעודות הצטיינות לשניים מבכירי המרכז הרפואי פוריה.

בטקס חגיגי ומרשים שהתקיים ביום שלישי, 27.11.12 בירושלים, הוענקו לשניים מבכירי המרכז הרפואי פוריה תעודות הוקרה והצטיינות. בנימוקיה ציינה הועדה לגבי ד"ר רוח המשמש כמנהל היחידה לבטיחות הטיפול וניהול סיכונים, כי ד"ר רוח מקדם ומוביל את רוח העשייה בבית החולים בתחומים קריטיים כמו: שיפור איכות הטיפול הרפואי ושמירה על סביבה בטוחה למטופל. ד"ר רוח מוביל ייעול בתהליכי רוחב רבים בביה"ח הן מתוקף תפקידו והן כחלק מפעילות האקרדיטציה, כל זאת בשילוב עבודתו כרופא נשים ומוביל את תחום ההיסטרוסקופיה והפוריות בביה"ח על הצד הטוב ביותר."

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי מאז שנת 2007, וחבר הנהלת בית החולים נבחר לפרס מנכ"ל , בנימוקי הבחירה צויין , "במהלך השנים הוכיח יכולות של מצוינות בניהול והצליח במהרה לייצב את מצבו הכלכלי של ביה"ח...במקביל ידע לקדם עובדים ולקדם נושאי רווחה ופיתוח אישי לעובדים מכל הדרגים ועיקר דאגתו לעובדים ברמות השכר הנמוכות. בהנהגתו מוביל מספר פרויקטים לקידום ופיתוח ביה"ח המתבצעים בו זמנית בעלות של מאות מליוני שקלים וכל זאת בנועם הליכות, קור רוח ומקצועיות."

מנהל בית החולים, ד"ר פרבשטיין ברך את השניים ואמר , "אני גאה ומלא שמחה על כך שאנשים כה מוכשרים ומסורים נמנים על הצוות המוביל של המרכז הרפואי שלנו. הנכס הגדול ביותר שלנו הוא ההון האנושי. ד"ר רוח ושמעון סבח משמשים דוגמא ומופת לכולנו וראויים לפרס ולתודה מקרב לב. "