הפנינג הריון ולידה לנשות רמת הגולן

כ70 נשים מישובי רמת הגולן השתתפו ביום שישי בהפנינג הריון ולידה של המרכז הרפואי פוריה, אשר התקיים במתנ"ס קצרין. נציגות מרשימה של האגף החדש לאם וליילוד בראשותו של פרופ' בן עמי השתתפה ביריד, הנשים שהגיעו נהנו ממגוון של הרצאות ואף יכלו להעלות שאלות בפני צוות המומחים.

האגף החדש לאם וליילוד יצא אל הקהילה, בהפנינג הריון ולידה שהתקיים ביום שישי, 19.10.12 בשיתוף עם מתנ"ס קצרין. בפתח האירוע הציג את המרכז הרפואי פוריה, מנהל בית החולים , ד"ר יעקב פרבשטיין, בהמשך הרצו פרופ' בן עמי, מנהל האגף לאם וליילוד, ד"ר פרליץ, מנהל היחידה להריון בסיכון גבוה, מירי טל אחות אחראית חדר לידה ומילדת, אורה זילברמן אחות אחראית מחלקת יולדות וגילת יגנה, אחות אחראית מחלקת ילודים. בתום סבב ההרצאות נערך פאנל בהשתתפות ד"ר אמיר קושניר, מנהל מחלקת יילודים וכל חברי הצוות אשר הרצו במהלך היום. הצוות ענה על מגוון שאלות שהציגו הנשים בקהל.

כ70 נשים שהגיעו למתנ"ס קצרין החל מהשעה 9:00 בבוקר, פגשו את הליצנית הרפואית, פלורינה, נהנו מקפה ומאפה, האזינו למגוון הרצאות, וסיירו בין דוכני מכירה ותצוגה של חברות ועסקים.

בשעה 12:30 נערכה הגרלה אשר סיכמה את היום המגוון, בהגרלה זכתה עדי סבאג, תושבת קצרין, אשר הגיעה להפנינג עם אמה, השתיים סיפרו בהתרגשות שעדי נולדה במרכז הרפואי פוריה לפני 24 שנים וכעת היא בחודש החמישי להריונה ומתכננת ללדת גם היא רק במרכז הרפואי פוריה. עדי זכתהבערכת טיפוח לאם ולתינוק , בשווי 400 ₪ מתנת חברת "מאמי קר"