משלחת פוריה בצעדת ירושלים

כ50 מעובדי המרכז הרפואי פוריה השתתפו ביום חמישי, 4.10.12 בצעדת ירושלים. הקבוצה הססגונית, אשר כללה עובדים ממגוון הסקטורים מבית החולים, בלטה למרחוק כשהיא צועדת ושרה ומלהיבה את הקהל הרב שהגיע לירושלים.

בשירה גדולה ובריקודים נכנסה המשלחת של המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, לגן סאקר בירושלים שם התכנסו כל מאות הצועדים לקראת החלק השני של היום, המצעד הססגוני.

את המשלחת, היוצאת זו השנה השלישיתיזם ומוביל המנהל האדמיניסטרטיבי בביה"ח שמעון סבח, "זה יום של מצב רוח מרומם ויציאה מהשגרה, אנחנו מגיעים לירושלים מגובשים ועוברים יחד חוויה נהדרת, מביאים שמחה לקהל הרב שמגיע לפה ומייצגים בגאווה את המרכז הרפואי פוריה. "

בקבוצת הצועדים אשר נשאו את דגלי המדינה ודגלי בית החולים היתה גם פרסילה הלה רהב. פרסילה אשר עובדת כמיילדת בבית החולים חייכה בהתרגשות לאורך כל היום, לחבריה לצעדה סיפרה שעלתה לישראל מניגריה לפני 16 שנה ועברה כאן גיור , "אני מאד מתרגשת, עד היום הייתי בירושלים רק פעמיים, הפעם הראשונה הייתי במסגרת אולפן לעברית, בפעם השנייה במהלך תהליך הגיור וזו הפעם השלישית. זו חוויה מקסימה, להכיר את ירושלים יותר מקרוב ולעבור את החוויה הזו עם כל החברים שלי לעבודה, אני מרגישה שייכת למשפחה גדולה. "

תרם להתרגשות הגדולה השחקן גולן אזולאי("ניויורק" "אחת אפס אפס" "טירונות"),אחיה של אתי סמדר, מזכירה רפואית במחלקה הכירורגית, אשר קפץ לבקר את אחותו בגן סאקר ומיד הוקף במעריצות נלהבות.

בני הזוג חיים ואלישבע פורטל אשר משתתפים ביחד בצעדה זו השנה השלישית,סיכמו "אנחנו גאים לייצג את בית החולים, לאורך כל המסלולשואלים מי אנחנו ומהיכן ואנחנו מקבלים הרבה פרגון ואהבה מהציבור. "