שנה פוריה במרכז הרפואי פוריה

מאז פתיחת האגף החדש לאם וליילוד מדווחים במרכז הרפואי פוריה על עלייה משמעותית במספר הלידות בבית החולים. אוגוסט האחרון היה הפורה ביותר בפוריה בעשור האחרון. סה"כ 272 לידות !! סה"כ מאז פתיחת האגף החדש בחודש יוני נרשמו כ775 לידות חדשות.

בשלושת חודשי הקיץ, ומאז נפתח האגף החדש והמרווח לאם וליילוד, מדווחים בחדרי הלידה במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה על עלייה מרשימה בפוריות. סה"כ בחודש אוגוסט נרשמו 272 לידות, זהו מספר הילודים הגבוה ביותר בהשוואה לאותו חודש, לאורך העשור האחרון. בשלושת החודשים מאז נפתח האגף החדש נרשמה עלייה מתמדת במספר הילודים אשר הגיעל775 .

לדברי פרופ' בן עמי, מנהל האגף לאם וליילוד, "אין ספק שחדרי הלידה ומחלקת יולדות אצלנו יכולים היום להציע את השילוב האולטימטיבי עבור היולדת, צוות מקצועי מעולה, מיטב הרופאים והמיילדות, ידע מקצועי וניסיון עשיר לצד תנאי מלונאות שהם היום הטובים ביותר בצפון." ד"ר בן עמי הוסיף כי חדר מיון יולדות החדש כולל 4 חדרים המצוידים כל אחד במוניטור, אולטרסאונד ומחשב, כך שאישה עוברת באותו חדר את כל הבדיקות הדרושות תוך קיצור משמעותי של זמןההמתנה.

ד"ר יעקב פרבשטיין, מנהל בית החולים ציין הבוקר בסיפוק כי הנתונים מראים שהיולדות בוחרות פוריה, "החלום שלנו היה לתת את השירות הטוב ביותר כדי שכל יולדת תרצה לבוא וללדת כאן, אני שמח שהצלחנו להגשים את המטרה הזו, אין לי ספק שהשנה החדשה תהיה בסימן פוריות והתחלות חדשות. "

בחודש הבא יתקיים הטקס הרשמי של חנוכת האגף החדש במעמד סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן ושר התיירות סטס מיסז'ניקוב.