יום עיון לעובדים חדשים

כ50 עובדים חדשים השתתפו בשבוע שעבר ביום עיון והדרכה לעובד החדש, אותו מארגנת מחלקת משאבי אנוש, במרכז הרפואי פוריה.

קליטת עובד חדש היא שלב משמעותי בהשתלבות המקצועית והחברתית בביה"ח, מתוך רצון ליצור תנאים אופטימאליים לקליטה טובה של כל עובד חדש מארגנת רכזת ההדרכה במחלקת משאבי אנוש,במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה, יום עיון מרוכז לעובד החדש.

לפני שבוע התכנסו באודיטוריום בית החולים כ 50 עובדים חדשים, אשר האזינו להרצאות מאנשי סגל המרכז הרפואי בנושאים מגוונים. פתח את היום שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים אשר פרט בנושא מבנה ומדיניות בית החולים, מנהלת משאבי אנוש, אולגה גולובקין הסבירה את חובות וזכויות העובד ולילך גסטר מנהלת הכספים פרטה בנושא השכר ומרכיבי התחשיב.

בהמשך קבלו המשתתפים הרצאה מפי עו"ד שולמית בלנק בנושא חוק זכויות החולה ופעילות היחידה למניעת סיכונים והממונה על פניות הציבור. את היום העשיר והעמוס סכמו קוזיתא ליבאי האחות האפידמיולוגית בהרצאה בנושא מניעת זיהומים בבית החולים , והממונה על מעמד האשה, ברכה נגלר בנושא הטרדה מינית.

תגל צרפתי, רכזת ההדרכה, ציינה כי ימי עיון לעובד החדש מתקיימים אחת לששה חודשים והתגובות של העובדים החדשים מצוינות. לדבריה בארגון כה גדול ומורכב כמו בית חולים הקולט עובדים חדשים בסקטורים שונים, חשוב שכל אחד מהעובדים יקבל את מירב המידע במגוון התחומים .