נער בן 17 נפצע במהלך שוד בתחנת דלק

נער בן 17 תושב טבריה הגיע ביום חמישי בבוקר, למלר"ד המרכז הרפואי פוריה, לאחר שנדקר בבטנו ע"י אחד השודדים במהלך שוד שבוצע לפנות בוקר בתחנת דלק בטבריה.

נער בן 17, תושב טבריה אשר שהה בתחנת דלק יחד עם חברו העובד במקום, הגיע ביום חמישי, 12.7.12 , בשעות הבוקר המוקדמות למלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה) במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה, לאחר שנפצע בדקירת סכין מידי אחד השודדים, במהלך שוד אלים שבוצע בתחנת דלק פז בעיר. הנער שהיה במקום כדי לארח חברה לחברו העובד בתחנה סיפר כי לפנות בוקר הגיעו לתחנה שני צעירים חובשי קסדות. אחד מהם תפס את המוכרן ולקח אותו לעבר הקופה ואילו השני הצמיד סכין לצווארו של הנער. לאחר שאספו את השלל, הוא נעץ את הסכין בבטנו של הנער והשודדים נמלטו מהמקום.

הנער הובהל למלר"ד במרכז הרפואי פוריה , כפי שמסביר ד"ר משה זילברמן, רופא בכיר במחלקה הכירורגית, "למרבה המזל הסכין פגעה באזור מותני משמאל, הפצע נסרק מקומית , לא היתה חדירה לחלל הבטן ולא היתה פגיעה באיברים פנימיים של חלל הבטן

כפי שהוכח בהמשך בבירור ע"י סי .טי מצבו של הנער טוב ויציב, הפצע נתפר ועבר חבישה."

אלכס, אביו של הנער, המתין במלר"ד מודאג ונסער "זה מפחיד ומאד מסוכן. אני רק מקווה שהוא לא יחזור להסתובב שם יותר, זה יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. "

הנער שוחרר לביתו ביום שישי.