סטודנטית מצטיינת להשתלמות באוניברסיטת מינסוטה

לינור שמר, סטודנטית מצטיינת במסלול התלת שנתי בפקולטה לרפואה של אוני' בר-אילן בגליל, יוצאת השבוע מטעם המרכז הרפואי פוריה, לחודש השתלמות באוניברסיטת מינסוטה היוקרתית

לינור שמר, סטודנטית מצטיינת בוגרת שנה ראשונה במסלול התלת שנתי בפקולטה לרפואה בגליל, (מסלול המיועד לסטודנטים שהחלו לימודי רפואה בחו"ל ) נבחרה ע"י המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה לצאת לחודש השתלמות באוניברסיטת מינסוטה, ארה"ב.

ד"ר אבי און, מנהל יח' גסטרו ותזונה בילדים, אשר שימש כ"מנטור" וחונךשל קבוצת הסטודנטים במהלך השנה, והוא זה אשר המליץ על לינור, מספר: "לינור הייתה בקבוצה של ששה סטודנטים אותם חנכתי וליוויתי מקרוב בעת ההתנסות הקלינית שלהם כאן בפוריה. אי אפשר היה שלא להבחין שמדובר בסטודנטית רצינית ובעלת מוטיבציה מאד גבוהה. היא למדה רפואה במשך 3 שנים בהונגריה, והגיעה לפקולטה שלנו כדי להשלים את לימודיה. ללינור רקע מתאים והרבה ניסיון, לאחר שבמשך שנים התנדבה כפרמדיק במד"א,בנוסף גם במהלך הלימודים היא עובדת במד"א."

פרופ' משה בן עמי, סגן דיקאן הפקולטה לרפואה ומנהל האגף לאם ולילד בביה"ח, הוסיף ואמר: "למרכז הרפואי פוריה קשר חם והדוק עם אוניברסיטת מינסוטה. כל שנה מגיעים לכאן סטודנטים מהאוניברסיטה ללמוד ולהשתלם במשך מספר שבועות, ומכאן יוצאים סטודנטים מצטיינים להשתלמויות שם.

שעות ספורות לפני הנסיעה, סיפרה לינור: "אני מאד מתרגשת לקראת הנסיעה, זו חוויה עצומה ואני בטוחה שיהיה מאד מעניין ומעשיר. בקשתי להשתתף בקורס בנושא קרדיולוגיה וסקולארית, ולשמחתי התקבלתי . קרדיולוגיה היא תחום מרכזי ברפואת חירום, ולכן התחום כל כך מושך אותי. אני מרגישה כאילו שזכיתי בפיס.."