סקר משרד הבריאות- הכי טוב להתאשפז בפוריה

סקר משרד הבריאות שהתפרסם אתמול, בעיתון "דה מרקר" מציב את המרכז הרפואי פוריה במקום הראשון! על פי הסקר אשר מתפרסם זו השנה הראשונה, מטופלי המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה פוריה הם המרוצים ביותר מבית החולים.

המטופלים במרכז הרפואי פוריה הם המרוצים ביותר מכלל המאושפזים בבתי החולים הממשלתיים בארץ, כך עולה מסקר שביעות רצון מקיף אותו ערך משרד הבריאות בקרב המאושפזים ב11 בתי החולים הממשלתיים. בכתבה אשר פורסמה אתמול, 12.6.12, בעיתון "דה מרקר" (רוני לינדר -גנץ) צוין כי בשאלה שבדקה את שביעות רצון המאושפזים דורג המרכז הרפואי פוריה במקום הראשון(8.4 מתוך 10 ) !! גם בשאלה שבדקה את המידה בה הרגיש המאושפז שהרופאים מקצועיים ואפשר לסמוך עליהם, דורג בי"ח פוריה במקום הראשון(8.88 ) .

הסקר כלל 500 מרואיינים מכל בי"ח וסה"כ כ 5,500 מרואיינים אשר שהו באשפוז שאורכו יומיים ומעלה. המדגם היה אקראי והסקר בוצע ע"י חברה פרטית.

ד"ר פרבשטיין בשר אתמול על התוצאות המרשימות לאנשי הצוות במהלך טקס קצר שהתקיים עם פתיחת אגף המיילדות החדש, ואמר בהתרגשות, "אני שמח ונרגש מאד. אני מבקש להודות לכם, כל אחד ואחת מעובדי בית החולים, אין לנו נכס יקר יותר מן ההון האנושי - ואנו עדים לכך יום יום ושעה שעה.

לא בכדי אנו מתחייבים בחזון בית החולים להיות מובילים באיכות הטיפול, באיכות השרות, בתמיכה בחולה ובבני משפחתו ובשמירה על כבודו של המטופל. לא בכדי אנו מתחייבים לפעול ללא ליאות בשאיפה לצמצום הפערים בשרותי הרפואה בין המרכז לפריפריה, ולא בכדי אנו מתחייבים לפעול תוך חתירה מתמדת לשיפור איכות הטיפול ושמירה על בטיחות המטופל. הצלחנו להביא את העקרונות המובילים אותנו לידי מעשה"

לדברי ד"ר מאיר רוח, מנהל היחידה להבטחת איכות וניהול סיכונים, הדגש על איכות השירות הוא מרכיב מרכזי בתרבות הארגונית של בית החולים, כל העובדים משתתפים בהרצאות, סדנאות והדרכה שוטפת. "הצוות כולו מבין ומאמין במחויבות שלנו למטופל לאיכות הטיפול ואיכות השירות. אנחנו גאים על הצבעת האמון הזו מצד המאושפזים"