הנגשה וקיצור תורים למאות מטופלים

עמותת קרן המחקרים הפועלת במרכז הרפואי פוריה, הצליחה לקצר ולקדם בדיקות וטיפולים למאות מטופלים בשנה שחלפה. בקרן מדווחים על כ-5,100 בדיקות סי.טי, 1,500 טיפולי פה ולסת, 1,400 בדיקות אולטרא סאונד שד ועוד.

"היתרון של פעילותה של עמותת קרן המחקרים בבית החולים פוריה, הוא שלא מדובר ברפואה פרטית. אנחנו פשוט מבצעים פעילות למען מבוטחי כל קופות החולים בהסכם ישיר עם הקופה" , אריאלה לוסקי, מנהלנית קרן המחקרים במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה, עדכנה הבוקר את הנתונים המרשימים והוסיפה, "בכל פעם שאנחנו מוסיפים בדיקה, טיפול, או ניתוחדרך עמותת קרן המחקרים המשמעות היא קיצור משמעותי של התור וההמתנה של המטופל. המטרה שלנו היא לדאוג לרווחת הציבור ולהשלים את השירותים הניתנים על ידי בית החולים. "

באמצעות עמותת קרן המחקרים מתקיימות מדי יום בשעות אחה"צ והערב, שורה של בדיקות וטיפולים בעיקר בדיקות ואבחון המסייעלגילוי מוקדם. הנתונים מרשימים בשנה האחרונה בוצעו כ5,100 בדיקות סי.טי, 1,400טיפולי פה ולסת , 1,500בדיקות אולטרא סאונד שד, ועוד. מדובר בתוספת שעות עבודה וטיפול של צוות בית החולים שמסייעת לקדם טיפולים ובדיקות ומקצרת תורים.

מנכ"ל קרן המחקרים, שמעון סבח, ציין כי המטרה היא לקדם זמינות וטיפול רפואי לרווחת כלל תושבי האזור, "השאיפה היא להוסיף ולהגדיל באמצעות העמותה את הפעילות הרפואית וכבר השנה הוכנסו ניתוחי אורטופדיה, גב וניתוחי עיניים. בעתיד הקרוב אף יתווספו שירותי אורטופדיה נוספים".