גל של הריונות פוקד את יחידת ה- IVF במרכז הרפואי ע''ש ברוך פדה, פוריה

ברבעון האחרון, גל של הצלחה פוקד את יחידת ה- IVF במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה.
סיכום ביניים של התוצאות בחודשים האחרונים מעיד על הצלחה של 57% בהשגת הריון בנשים עד גיל 35, ו- 50% בכלל הנשים המטופלות ביחידת ה- IVF.

יחידת ה- IVF של מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי פוריה פועלת מזה 14 שנים לרווחת תושבי האזור. הקמת היחידה חסכה מזוגות את הצורך לכתת רגליהם למרכזים רפואיים מרוחקים. מאז הקמת היחידה נולדו מאות רבות של ילדים לזוגות מאושרים.

ביחידת ה- IVF מתבצעים הטיפולים לבעיות של אי פריון האישה או הגבר. כמו כן, מתבצעות כל הבדיקות הרלוונטיות במהלך הברור של אי הפריון, כולל היסטרוסקופיה (בדיקת מצב חלל הרחם) ולפרוסקופיה לבדיקת חלל הבטן ואברי הרבייה הפנימיים.
בהתאם לצורך מבוצעות פעולות כירורגיות לצורך שאיבת זרע ישירות מהאשך וטכניקות מורכבות להפקת זרע במקרים של בעיית זרע קיצונית. כך הושגו הריונות גם בזוגות שבבדיקת הזרע של בן הזוג לא נמצאו כלל זרעונים.
כמו כן, המרפאה לשירות סוציאלי בפוריה מעניקה שירותי טיפול, ליווי ותמיכה נפשית, ללא תשלום למטופלים ביחידה ולבני/בנות זוגם.

עם פתיחת מבנה מחלקת נשים ויולדות החדשה - תעבור היחידה להפריה חוץ גופית למשכנה החדש. המשכן החדש והמרווח יכלול חדר ניתוח משוכלל, חדר מיוחד המיועד לביצוע החזרת עוברים, חדר איסוף זרע ומעבדת IVF  חדישה ומשוכללת המאפשרת את ביצוען של טכניקות הפריה מתקדמות.
ומעל לכל, הצוות המנוסה ומומחה של רופאים בתחום הפריון, אמבריולוגים, אחיות, טכנאיות אולטרא-סאונד, עובדת סוציאלית והמזכירה יעשו הכול כדי להגשים את חלום ההורות.

לפרטים נוספים על שירותי המרפאה, ניתן ליצור קשר עם צוות האחיות,  בטל' 04-6652490 או 04-665275